O nás

Kdo jsme?

Dva dlouholetí kamarádi.

Proč jsme se dali do kupy?

Protože jsme oba rádi nezávislý na čase, stereotipu a stálá pracovní doba pro nás není. Ovšem to neznamená, že jsme lenoši. Spíš workoholici a zároveň požitkáři s volnou myslí. Takže když si řekneme, že dnes by to šlo, užijeme si den bez práce. Za to o víkendu jsme dost často pracovně vytížený.

Co vám můžeme nabídnout?

Naše šikovné ručičky :)

Co nás baví?

Mě svíčky, jejich malování a zkoušení nových možností. Martyho zase tvorba do pískovce pro vaše zahrady. A po nocích lije svíčky, abych měla co malovat :) Společně nás baví trhy.

A o kom je tady společná řeč?

O Martinu Sklenáři, který vystudoval SPŠKS v Hořicích obor umělecko-řemeslné zpracování kamene, keramiky a práce kamenosochařské, kamenosochař v letech 2000-2004. Zpracování pískovce měl dlouhá léta jen jako koníček a během té doby pracoval jako stavař, konzultant a prodejce.
A jak se říká za vším hledej ženu... Po letech jsme se potkali, popovídali, až z toho vznikl z mé strany návrh na založení živnosti, a tak jsem spojili naše síly.

Co mě k tomu vedlo?

Mít možnost volby, jak naložit se svým časem.

Proč Marty potřebuje mě?

Protože lepší taxi by nenašel :) A hlavně teplé počasí je jen pár měsíců v roce a jak přes zimní měsíce odpočívá vaše zahrada klidným spánkem, prodej z pískovce je nižší. Naštěstí jsme našli řešení v podobě svíček, které prodáváme na trzích. Aby náš stánek lahodil vašemu oku, vozíme si s sebou nejen náš sortiment, ale i výrobky od stejně šikovných lidí, kterých si vážíme pro jejich práci dělat běžné věci jinak a poctivě.